VARIUS 8000 – řada elegantních designových vinoték

Prosklené designově atraktivní vinotéky CONTEG řady VARIUS 8000 představují jedinečný systém pro skladování a prezentaci vín. Na první pohled zaujmou vinotéky moderním vzhledem navrženým předními českými designery.

Konstrukce z potravinářského nerezu je řešena s citem pro ten nejmenší detail a s důrazem na maximální funkčnost. Trnový úložný systém spolu se třemi prosklenými stranami nabízí zajímavé prezentační možnosti vystavených vín. Vinotéka řady VARIUS 8000 tvoří prvotřídní designový prvek, který se hodí jak do gastronomických provozů, tak do každé moderní domácnosti.


Řada VARIUS 8000 nabízí několik typů vinoték. Standardní jednozónovou s dynamickým chlazením, kapacitou 140 lahví Bordeaux, teplotním rozsahem od +4 °C do +20 °C a frekvenčně řízeným kompresorem. Dále pak dvouzónovou vinotéku unikátní svým vertikálním rozdělením, které je designově řešeno tak, aby minimálně narušovalo průhlednost celé vinotéky a rozdělilo ji na dvě části, každá s kapacitou 70 lahví Bordeaux. Dynamické chlazení s frekvenčně řízeným kompresorem v každé ze dvou komor lze nastavit v rozsahu od +4 °C do +20 °C, dle typu chlazeného vína. Celou řadu doplňují efektní nízké jedno i dvouzónové volně stojící varianty, které jsou určeny jak pro skladování vín, tak pro jejich prezentaci a servírování. Teplotní rozsah a chlazení jsou stejné jako u vysokých variant, kapacita je 44 Bordeaux lahví.

 

Vinotéku řady VARIUS 8000 si vyberte zde

KLÍČOVÉ VÝHODY:

  • nejmodernější chladicí technologie,

  • tichý a ekonomický provoz,

  • LED osvětlení na dálkové ovládání s regulací barvy i teploty světla,

  • tři prosklené boční stěny,

  • celonerezová konstrukce,

  • možnost vzdáleného monitoringu.