Reference

Spokojení zákazníci jsou naší největší radostí. Jsme rádi, že již od roku 1991 pomáháme vystavovat úžasné produkty cukrářů, lahůdkářů, pekařů, kuchařů, řezníků a ostatních specialistů z oboru gastronomie. Naše vinotéky zase spolehlivě uchovávají od těch běžných až po ta nejvzácnější vína.

Bistro Kaprova

Na rohu rušné ulice, kousek od Staroměstského náměstí, pár kroků od novorenesanční budovy Rudolfina, to je lokalita úžasného Bistra Kaprova. To nabízí nejen nezapomenutelné gastronomické zážitky, ale také útulný prostor, který je kombinován s originálním bookshopem. Součástí Bistra Kaprova jsou naše produkty CUBUS využívány k prezentaci baleného i čerstvého zboží a třízónová vinotéka v níž jsou skladována bílá a červená vína a sekty.


bistrokaprova.cz

La Bottega Linka

V rámci luxusní restaurace La Bottega Linka, která je nejnovějším přírůstkem do italské rodiny restaurací a bister sítě La Collezione, naleznete i náš chladicí pult BISTRO . V něm jsou prezentovány čerstvé ryby a maso, ale také sýry a uzeniny.


linka.lacollezione.cz

Merhautovo pekařství

V Merhautově pekařství, které bylo v roce 2018 otevřeno v pražském OC Fénix naleznete chladicí vitríny CUBUS , které jsou využívány na skladování a prezentaci čerstvých zákusků a dortů.


merhautovo.cz

Naše maso by Ambiente

Řeznictví a bistro Naše maso od známé sítě Ambiente využívá naše chladicí vitríny GENERUS pro prezentaci čerstvého masa a uzenin.


nasemaso.ambi.cz

Café Louvre

Kavárna s názvem světoznámé galerie stojí v srdci Prahy již od roku 1902. Podnik navštěvovali Karel Čapek, Franz Kafka nebo v době své pražské profesury Albert Einstein. Naše vinotéka na míru zdobí prostor Café Louvre od roku 2017 a těšíme se na další realizace v tomto skvostném prostoru.


cafelouvre.cz

Fresh and Fat Bistro

Fresh and Fat bistro je místo, kde se spojuje moderní gastronomie a design. Neformální prostor, který Vás inspiruje a kde si jídlo opravdu vychutnáte. Naše chladicí vitríny CUBUS a MODUS pomáhají vystavit to nejlepší, co v nabídce tohoto moderního bistra naleznete.


freshandfat.cz

La Casa Argentina

La Casa Agentina je pravá argentinská restaurace zařízená v autentickém stylu. Svým zákazníkům nabízí možnost poznat argentinské chutě a nasát její jedinečnou atmosféru. Krb, klenuté stropy a bohaté textury vytváří příjemnou kombinaci, kdy se host může cítit jako doma. Naše vinotéka na míru atmosféru doplňuje a dá vyniknout široké nabídce pravých argentinských vín.


lacasaargentina.cz

NEXT DOOR by Imperial

NEXT DOOR je moderní české bistro pod taktovkou Zdeňka Pohlreicha, jehož centrální prvkem je naše vitrína. Podnik je výjimečný svou lokací v centru Prahy, svým výběrovým menu a unikátním přístupem. Naše chladicí vitrína je součástí moderního interiéru a slouží pro prezentaci čerstvé kuchyně.


next-door.cz

Vinotéka na zakázku

Při realizaci vinotéky na míru v soukromém interiéru byl kladen důraz především na estetické kvality vinotéky. Ta je určena do prostoru na hranici zóny vaření a odpočinku a svými rozměry navazuje na kuchyňskou linku. Svou černou paspartou odpovídá také barvě kuchyňské linky, která je z černého kamene. Vinotéka má horní stěnu prosklenou s černou paspartou, tímto způsobem pak jsou řešeny i čelní dveře. Veškeré viditelné plechové části jsou černě lakovány. Pro uložení lahví pak byly zvoleny dřevěné voskované rošty.Cafe Milléme

Kavárna a cukrárna Café Milléme v centru Prahy připomíná pravou francouzskou patisserie. Svou bohatou, krásnou a chutnou nabídku prezentuje svým zákazníkům v přefukovaných vitrínách značky CONTEG, které jsou vyrobeny na zakázku.


https://www.facebook.com/cafe.milleme/

Vinotéka na zakázku

Vinotéka, která byla navržena do prostor restaurace jako rozdělovník mezi dva prostory. Přední i zadní část jsou prosklené, hosté tedy vidí z obou stran skrz a celý design ještě více pozdvihne interiér restaurace. Přední část vinotéky disponuje trojicí posuvných dveří, zatímco ta zadní je prosklená od úrovně sedačky, která je před ní umístěna. Vinotéka je dvouzónová- na červená a bílá vína, přičemž uvnitř jsou prostory odděleny sklem. Technologicky je chlazen pouze prostor na bílá vína a prostor na červená vína je jen z bílé zóny dochlazován.Globus Ústí nad Labem

Hypermarket Globus v Ústí nad Labem zvolil pro sekci Sýry a Ryby naše řešení. Sýry jsou uložené ve speciálních boxech s chlazením přizpůsobeným různým druhům sýrů. Uvnitř boxů jsou umístěny pojezdy, které zajišťují snadné přemisťování a manipulaci se zbožím. Rybí pult je navržen na míru s ochrannou zónou proti narážejícím vozíkům nakupujících. Půlkulatý tvar je ergonomicky přizpůsoben obsluze.Cukrář Skála

V Dlouhé ulici v Praze se nachází provozovna Cukrář Skála, v níž jsou naše, na míru realizované, chladicí pulty s teplotou optimalizovanou pro prezentaci a uchovávání čokoládových lanýžů, pralinek a dalších čokoládových skvostů. Spodní část pultů je otevřená a určená pro skladování krabic na dezerty a dalšího prodejního vybavení. V jiné části provozovny je chladicí vitrína zabudovaná přímo do zdi a průhledná z obou stran. Ta je také určena k prezentaci a uchovávání čokoládových lanýžů a funguje též jako velice zajímavý a unikátní prvek.


http://www.cukrarskala.cz/

Aspira Business Center

Restaurace umístěna v přízemí Aspira Business Center v Praze využívá vinotéky WINIUS., nejen pro skladování vína, ale i potravin. V jednozónové vinotéce se díky umístění celonerezových poliček s otvory skladuje a nabízí čerstvé balené potraviny, jako jsou jogurty, saláty, bagety a ovoce. Vinotéka, která je umístěna vedle, je opatřena výsuvnými policemi a je určena ke skladování bílého a červeného vína a sektu.