Nové vinotéky v našem produktovém portfoliu

Společnost CONTEG Cooling přináší na trh také novou řadu malých designových vinoték pro každou domácnost či gastronomické zařízení.

Vinotéky od společnosti CONTEG jsou nepostradatelným společníkem každého znalce vín. Mezi hlavní přednosti patří skvělá kvalita a design, tichý provoz, nejmodernější chladicí technologie a LED osvětlení na dálkové ovládání. Vaši sbírku vín si kvalitně uložíte na dosah ruky.

 

Stávající řada vinoték Varius 8000 nabízí nově jedno i dvouzónovou malou volně stojící variantu. Jednozónová vinotéka má kapacitu 44 lahví Bordeaux, teplotní rozsah od +4 °C do +20 °C a frekvenčně řízený kompresor. Dvouzónová vinotéka je unikátní svým vertikálním rozdělením, které je designově řešeno tak, aby minimálně narušovalo průhlednost celé vinotéky a rozdělilo ji na dvě části s kapacitou 22 lahví Bordeaux. Dynamické chlazení s frekvenčně řízeným kompresorem v každé ze dvou komor lze nastavit v rozsahu od +4 °C do +20 °C, dle typu chlazeného vína.

Dalšími novinkami v produktovém portfoliu mezi malými vinotékami jsou dvě nízké, volně stojící varianty, jedna z řady VARIUS 6000 a druhá z řady WINIUS.  Obě nové vinotéky jsou jednozónové, určené pro uskladnění vína i sektu. Vinotéka WINIUS WI6609PN1L má navíc prosklenou horní část, tvoří tedy i samostatný designový prvek.

Malé vinotéky značky CONTEG si vyberte zde

KLÍČOVÉ VÝHODY:

  • nejmodernější chladicí technologie,

  • tichý a ekonomický provoz,

  • LED osvětlení na dálkové ovládání s regulací barvy i teploty světla,

  • celonerezová konstrukce,

  • možnost vzdáleného monitoringu